Obvodné kolo Olympiády v anglickom jazyku - 14. 1. 2016

15.01.2016

Dňa 14. 1. 2016 sa na našej škole uskutočnilo obvodné kolo Olympiády v anglickom jazyku. Do obvodného kola postúpili víťazi školských kôl zo stredných škol v okresoch Košice I, II, III, IV a Košice-okolie. 

Súťažilo sa v kategóriách 2A, 2B, 2C2 a 2D. (FOTOGALÉRIA ← klik)

Výsledková listina Obvodného kola Olympiády v anglickom jazyku - 26. ročník, školský rok 2015/2016

Výhercovia za jednotlivé okresy:

Košice I:

Kategória 2A: Jankurová Petra, Gymnázium, Šrobárova 1, Košice

Kategória 2B: Dobranská Silvia, Gymnázium, Poštová 9, Košice

Kategória 2C2: Smolníková Emma Kristína, Evanjelické gymnázium J.A.Komenského,

      Škultétyho 14,Košice

Kategória 2D: Kertéš Matúš, SPŠ elektrotechnická, Komenského 44, Košice

Košice II:

Kategória 2A: Pivarníková Emma Barbara, Gymnázium, Trebišovská 12, Košice

Kategória 2B: Šedovič Martin, Gymnázium, Trebišovská 12, Košice

Kategória 2C2: Porubän Róbert, Gymnázium, Trebišovská 12, Košice

Kategória 2D: Tomlein Tomáš, Stredná odborná škola, Učňovská 5, Košice

Košice III:

Kategória 2A: Rajnič Matúš, SSOŠ, Postupimská 37, Košice

Kategória 2B: Gállová Barbora, SSOŠ, Postupimská 37, Košice

Kategória 2C2: Lukčo Jakub, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1, Košice

Košice IV:

Kategória 2A: Örhalmi Max, Gymnázium Alejová 1, Košice

Kategória 2B: Onduš Daniel, Gymnázium Alejová 1, Košice

Kategória 2C2: Hrivňák Tomáš, Gymnázium Alejová 1, Košice

Kategória 2D: Pitocky Gergö, Stredná zdravotnícka škola, Kukučínova 40, Košice

Košice - okolie:

Kategória 2A: Borovská Ruth, Gymnázium Š. Moysesa, Školská 13, Moldava nad Bodvou

Kategória 2B: Szabó Christopher, Gymnázium bl. Sáry Salkaházi s VJM, Moldava nad Bodvou

Kategória 2C2: Lacková Jana, Gymnázium Š. Moysesa, Školská 13, Moldava nad Bodvou

Kategória 2D: Longauer Richard, SOŠ Szakközépiskola, Hlavná 54, Moldava nad Bodvou

Výhercom blahoželáme!

Výhercovia postupujú do krajského kola, ktoré sa uskutoční 10.02.2016 v CVČ Domino, Popradská 86, Košice.